Увага! В зв'язку з плановими технічними роботами 21 та 22 жовтня з 20:00 до 21:00 Портал може бути недоступний.
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
ПРО СУД
ПРЕС-ЦЕНТР
ГРОМАДЯНАМ
ПОКАЗНИКИ ДІЯЛЬНОСТІ
ІНШЕ
Слов’янський міськрайонний суд Донецької області (84122, Донецька область, м. Слов’янськ, вул. Добровольського, 2) розглядає позовну заяву Дєєва В’ячеслава В’ячеславовича до Дєєвої Яни Геннадіївни про розірвання шлюбу.
.Відповідач: Дєєва Яна Геннадіївна, останнє місце реєстрації та проживання: 84610, Донецька область, м. Горлівка, вул. Ліванова, буд. 6, кв. 5, викликається на 28 квітня 2021 року о 09 годині 40 хвилин до суду для участі у судовому засіданні.
Відповідачу пропонується подати відзив на позов і всі письмові та електронні докази, висновки експертів, заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи. Відповідно до ст. 193 ЦПК України відповідач має право пред’явити зустрічний позов у строк для подання відзиву.
У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, інакше справа буде розглянута за його відсутності.
Суддя І.Ю.Фалін

