flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Повідомлення для Лагути Олександра Олександровича та Павлової Зої Володимирівни

Апеляційна скарга Волноваської місцевої прокуратури Донецької області на рішення Марʼїнського районного суду Донецької області від 20 грудня 2016 року в справі за позовом Хаджинова Олександра Сергійовича до Лагути Олександра Олександровича, Павлової Зої Володимирівни про визнання права власності.

Розгляд справи відбудеться 14 лютого 2018 року об 11-00 год.

В судове засідання Апеляційного суду Донецької області (вул. Свободи, 10, м. Бахмут, 84511), яке відбудеться 14 лютого 2018 року об 11-00 годині, викликаються Лагута Олександр Олександрович та Павлова Зоя Володимирівна, для участі у розгляді апеляційної скарги Волноваської місцевої прокуратури Донецької області на рішення Марʼїнського районного суду Донецької області від 20 грудня 2016 року в справі за позовом Хаджинова Олександра Сергійовича до Лагути Олександра Олександровича, Павлової Зої Володимирівни про визнання права власності.

З повним текстом ухвали про відкладення розгляду справи Ви маєте ознайомитись в Єдиному державному реєстрі судових рішень на офіційному веб-сайті судової влади України.

31.01.2017