flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Повідомлення для Максимова Володимира Миколайовича

Повідомляємо, що ухвалою Апеляційного суду Донецької області від 20 березня 2018 року визнано неподаною та повернуто апеляційну скаргу Ходаковського Сергія Олексійовича на рішення Мар’їнського районного суду Донецької області від 16 листопада 2017 року у цивільній справі №237/2910/17 за позовною заявою Максимова Володимира Миколайовича до Ходаковського Сергія Олексійовича, Медвідь Юрія Степановича, третя особа без самостійних вимог Гетьманенко Юрій Іванович, про стягнення суми боргу.

У зв’язку з тим, що згідно листа Центру поштового зв’язку №2 Донецької дирекції УДППЗ «Укрпошта» від 09 серпня 2017 року № 01/3-2134 з 27 листопада 2014 року, Центр поштового зв’язку №2 не приймає поштові відправлення на територію міста Донецьк, Апеляційний суд Донецької області позбавлений можливості направити позивачу копію ухвали від 20 березня 2018 року.

З ухвалою апеляційного суду можна ознайомитись в Єдиному державному реєстрі судових рішень за веб-адресою: http://www.reyestr.court.gov.ua                                                                                          

 

21.03.2018