flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Інформація для Мілешко Тетяни Георгіївни

Номер провадження:    22-ц/775/940/2018

 

Ухвалою Апеляційного суду Донецької області від 10 серпня 2018 року апеляційну скаргу Мілешко Тетяни Георгіївни на рішення Дружківського міського суду Донецької області від 28 березня 2018 року в частині стягнення середнього заробітку за весь час вимушеного прогулу за затримку трудової книжки визнано неподаною та повернуто заявнику.

З ухвалою апеляційного суду можна ознайомитись в Єдиному державному реєстрі судових рішень за веб-адресою: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/75802173

 

Ухвалою Апеляційного суду Донецької області від 10 серпня 2018 року відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою Мілешко Тетяни Георгіївни на рішення Дружківського міського суду Донецької області від 28 березня 2018 року у цивільній справі № 229/4152/17 (суддя Петров Є.В.) за позовом Мілешко Тетяни Георгіївни до Публічного акціонерного товариства «ДТЕК Донецькобленерго» в частині стягнення заробітної плати, компенсації за невикористану відпустку.

З ухвалою апеляційного суду можна ознайомитись в Єдиному державному реєстрі судових рішень за веб-адресою: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/75802148                        

 

 

     13.08.2018 р.