flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Повідомлення для Щербаня Артема Володимировича

Повідомляю, що 16 травня 2018 року о 15 годині 00 хвилин в приміщенні Апеляційного суду Донецької області в м. Бахмуті відбудеться розгляд апеляційної скарги Щербаня Артема Володимировича, в інтересах якого діє Євдокименко Микола Сергійович, на рішення Селидівського міського суду Донецької області від 15 листопада 2017 року в справі номер 242/4703/16-ц за позовом уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації публічного акціонерного товариства «Родовід Банк» до Щербаня Артема Володимировича про стягнення заборгованості за кредитним договором, за зустрічним позовом Щербаня Артема Володимировича до публічного акціонерного товариства «Родовід Банк» про розірвання договору.

Згідно листа Центру поштового зв’язку №2 Донецької дирекції УДППЗ «Укрпошта» від 09 серпня 2017 року № 01/3-2134 з 27 листопада 2014 року, Центр поштового зв’язку №2 не приймає поштові відправлення на територію міста Макіївка Донецької області, Апеляційний суд Донецької області не має можливості повідомити Вас про відкриття провадження на Вашу поштову адресу.

Відповідно до ч. 2 ст. 11 Закону України «Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв’язку з проведенням антитерористичної операції» від 12 серпня 2014 року №1632-VII  (в редакції Закону України від 03.10.2017 р. № 2147-VIII) учасники справи, остання відома адреса місця проживання (перебування) чи місцезнаходження яких знаходиться в районі проведення антитерористичної операції і які не мають офіційної електронної адреси, повідомляються про ухвалення відповідного судового рішення шляхом розміщення інформації на офіційному веб-порталі судової влади з посиланням на веб-адресу такого судового рішення в Єдиному державному реєстрі судових рішень. З моменту розміщення такої інформації вважається, що особа отримала судове рішення.

У разі неможливості з’явитись до суду апеляційної інстанції прошу повідомити про це до початку розгляду справи (телеграма, лист).