Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
ПРО СУД
ПРЕС-ЦЕНТР
ГРОМАДЯНАМ
ПОКАЗНИКИ ДІЯЛЬНОСТІ
ІНШЕ
В Апеляційному суді Житомирської області на виконання положень чинного законодавства працює система відеоконференцзв’язку, яка забезпечує роботу суду в режимі відеоконференції під час розгляду судових справ (кримінальних проваджень).
У березні 2018 року було проведено 23 сеанси відеоконференцзв’язку, з них: – 14 з установами Державної пенітенціарної служби України та 9 – з іншими судами.
Проведення процесуальних дій у режимі відеоконференції сприяє модернізації судового процесу, підвищенню його оперативності й дотриманню розумних строків судового розгляду справ (проваджень) у світлі Європейської конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, а також полегшує участь у процесі сторін судового розгляду, наприклад, надає можливість повнофункціональної реалізації особою, яка тримається під вартою, права брати участь у судовому засіданні безпосередньо або викладати свою позицію шляхом використання системи відеоконференцзв’язку.
Для забезпечення своєчасного інформування учасників судового процесу (кримінального провадження) про час і місце розгляду в березні 2018 року учасникам судового процесу (кримінального провадження) було направлено 40 текстів судових повісток у вигляді SMS-повідомлень та 214 SMS-повідомлень.
Головний спеціаліст (із забезпечення зв’язків зі ЗМІ)

