flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Порядок здійснення он-лайн трансляції судових засідань по справах, які мають значний суспільний інтерес

Шановні громадяни!

     З метою здійснення он-лайн трансляції судових засідань по справам, які мають значний суспільний інтерес, державним підприємством "Інформаційні судові системи" на веб-сторінці суду веб-порталу "Судова влада України" реалізовано механізм оприлюднення анонсу та розміщення он-лайн трансляцій у вигляді банерів з посиланням на офіційний канал на Youtube "Судова влада України".

     Он-лайн трансляція судового засідання можлива за умови дотримання судом таких правил.

  1. Не пізніше ніж за три робочих дні до проведення судового засідання суд направляє на електронну адресу державного підприємства "Інформаційні судові системи" офіційного листа з заявкою на підключення відеотрансляції судового засідання з зазначенням у ньому: 

   2. Назва трансляції формується у форматі: 

1) засідання "дата_засідання", справа;

2) № "єдиний_унікальний_номер_справи":"інформація_про_справу".

     Технічне проведення відеотрансляції судових засідань має бути дотримано судом шляхом:

     Після отримання листа суду спеціалісти державного підприємства "Інформаційні судові системи" здійснюють заходи щодо тестування он-лайн трансляції та створення відповідного банера на веб-сторінці суду веб-порталу "Судова влада України".

     Усі проведені он-лайн трансляції можливо переглянути на офіційному каналі на Youtube "Судова влада України" за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UCFDRcAmACu5ljF-YUMGctnA .