flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Історична довідка

 Харківський апеляційний адміністративний суд був утворений Указом Президента України від 16 листопада 2004 року № 1417/ 2004. Фактично реєстрація органу державної влади відбулась 22 травня 2006 року. Саме з цієї дати розпочався процес підготовки до виконання суддями свого основного завдання - відправлення правосуддя.

На теперішній час суд розміщується у приміщенні колишнього Харківського Університету Повітряних сил Збройних сил України, за адресою: м. Харків, вул. Володарського 46. Юрисдикція суду поширюється на три області: Харківську, Сумську та Полтавську.

З 02 квітня 2007 року Харківський апеляційний адміністративний суд розпочав здійснення судочинства. Перше судове засідання відбулося 10 квітня цього року.

Протягом всього часу роботи Харківського апеляційного адміністративного суду, починаючи з 02 квітня 2007 року, до суду надійшло 600 593 адміністративних справ за апеляційними скаргами. За період семи років здійснення процесуальної діяльності суддями ухвалено остаточне судове рішення 599 869 у адміністративних справах.

За час свого існування Харківський апеляційний адміністративний суд довів, що адміністративні суди є дієвим інструментом захисту прав, свобод та інтересів громадян та юридичних осіб від можливих посягань з боку держави та місцевого самоврядування.