flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців

17 жовтня 2014, 09:59

Харківський апеляційний адміністративний суд оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців  

 №   Назва вакантної посади Вимоги до кандидатів (стаж роботи – загальний спеціальний на державній службі; освітньо –кваліфікаційний рівень, спеціальність)  
1 Секретар суду (до судової колегії) Громадянин України, середня або вища освіта за спеціальністю «правознавство» або «Правоохоронна діяльність» з освітньо –кваліфікаційним рівнем не нижче молодшого спеціаліста, вільно володіє державною мовою, без вимог щодо стажу роботи, володіє ПК.
2 Секретар відділу документального забезпечення та звернень громадян Громадянин України, середня або вища освіта за спеціальністю «правознавство» або «Правоохоронна діяльність» з освітньо –кваліфікаційним рівнем не нижче молодшого спеціаліста, вільно володіє державною мовою, без вимог щодо стажу роботи, володіє ПК.


Необхідні документи: особова карта П-2ДС, ксерокопія паспорту 1,2,10,11 сторінки, копія диплома з додатком, копія трудової книжки або копія послужного списку, копія військового квитка – для чоловіків, декларація про доходи за 2013 рік, довідка про ідентифікаційний номер, медична довідка про стан здоров’я (форма – 133-о), фотокартки у кількості 4 шт. форматом 3х4.

Ксерокопії документів повинні бути завірені нотаріально або за місцем роботи кандидата.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру, умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень надається під час особистого прийому в приміщенні суду за адресою м. Харків, вул. Володарського, 46 щоденно з 9.00 до 11.00 годин та за телефоном 370-72-71.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу.

Оголошення опубліковано в газеті “Слобідський край” 16 жовтня 2014 року.