flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Результати конкурсу 03.04.2018 року

04 квітня 2018, 13:08

03.04.2018 року в Харківському  апеляційному  адміністративному суді  відбувся конкурс  на зайняття  вакантних посад  державної  служби:

  • Головного спеціаліста відділу документального забезпечення Харківського апеляційного адміністративного суду;
  • Провідного спеціаліста відділу судової статистки та узагальнення судової практики

Харківського апеляційного адміністративного суду;

  • Секретаря відділу документального забезпечення Харківського апеляційного адміністративного суду.

Відповідно  до  Порядку  проведення конкурсу на  зайняття  посад державної служби, затвердженого постановою  КМУ  від 25 березня 2016 року   № 246 та Положення про проведення конкурсів для призначення на посади державних службовців у судах, органах та установах системи правосуддя, затвердженого рішенням Вищої ради правосуддя
від 05.09.2017 № 2646/0/15-17,  всі конкурсанти  проходили  тестування,  співбесіду.

Участь у  конкурсі  на  вищезазначені  посади  взяли  5  осіб.

Враховуючи  результати тестування та  співбесіди, конкурсною  комісією  Харківського апеляційного адміністративного суду складено  підсумковий рейтинг  кандидатів на  зайняття  вакантних  посад державної служби.

З результатами тестування можна ознайомитись за посиланням

1. Результати тестування на посаду головного спеціаліста відділу документального забезпечення Харківського апеляційного адміністративного суду.

2. Результати тестування на посаду провідного спеціаліста відділу судової статистки та узагальнення судової практики Харківського апеляційного адміністративного суду.

3. Результати тестування на посаду секретаря відділу документального забезпечення Харківського апеляційного адміністративного суду.